Black Dagger Brotherhood RPG
Добре дошли в свят изпълнен с мистерии и приключения.Можете да откриете всичко в гимназията за свръхестествени същества - интриги, любов, драми и какво ли още не.Ще се радваме да се присъедините към нас!

Х.О.Х.О. Renesmee

Join the forum, it's quick and easy

Black Dagger Brotherhood RPG
Добре дошли в свят изпълнен с мистерии и приключения.Можете да откриете всичко в гимназията за свръхестествени същества - интриги, любов, драми и какво ли още не.Ще се радваме да се присъедините към нас!

Х.О.Х.О. Renesmee
Black Dagger Brotherhood RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Приятелите ни
Една от стаите - Page 2 EmptyСъб Сеп 01, 2018 7:52 am by Renesmee

» Банер
Една от стаите - Page 2 EmptyПон Окт 28, 2013 8:27 am by Renesmee

» Търси се екип!
Една от стаите - Page 2 EmptyПон Окт 28, 2013 8:13 am by Renesmee

» Въпроси
Една от стаите - Page 2 EmptyЧет Окт 24, 2013 8:03 pm by Renesmee

» Клуб на месец Ноември
Една от стаите - Page 2 EmptyВто Окт 22, 2013 9:04 pm by Renesmee

» Подпис (GIF) за месец Ноември
Една от стаите - Page 2 EmptyВто Окт 22, 2013 9:03 pm by Renesmee

» Подпис за месец Ноември
Една от стаите - Page 2 EmptyВто Окт 22, 2013 9:03 pm by Renesmee

» Аватар за месец Ноември
Една от стаите - Page 2 EmptyВто Окт 22, 2013 9:02 pm by Renesmee

» Най-перверзен герой за месец Ноември
Една от стаите - Page 2 EmptyВто Окт 22, 2013 9:02 pm by Renesmee

» Най-романтичен герой за месец Ноември
Една от стаите - Page 2 EmptyВто Окт 22, 2013 9:01 pm by Renesmee

Top posters
Renesmee (844)
Една от стаите - Page 2 Vote_lcapЕдна от стаите - Page 2 Voting_barЕдна от стаите - Page 2 Vote_rcap 
Michael Queen (297)
Една от стаите - Page 2 Vote_lcapЕдна от стаите - Page 2 Voting_barЕдна от стаите - Page 2 Vote_rcap 
Rehvenge (242)
Една от стаите - Page 2 Vote_lcapЕдна от стаите - Page 2 Voting_barЕдна от стаите - Page 2 Vote_rcap 
Beth Randall (231)
Една от стаите - Page 2 Vote_lcapЕдна от стаите - Page 2 Voting_barЕдна от стаите - Page 2 Vote_rcap 
Spark. (224)
Една от стаите - Page 2 Vote_lcapЕдна от стаите - Page 2 Voting_barЕдна от стаите - Page 2 Vote_rcap 
Bella (200)
Една от стаите - Page 2 Vote_lcapЕдна от стаите - Page 2 Voting_barЕдна от стаите - Page 2 Vote_rcap 
Vishous (122)
Една от стаите - Page 2 Vote_lcapЕдна от стаите - Page 2 Voting_barЕдна от стаите - Page 2 Vote_rcap 
Barbara Dupriez (83)
Една от стаите - Page 2 Vote_lcapЕдна от стаите - Page 2 Voting_barЕдна от стаите - Page 2 Vote_rcap 
.Ehlena. (75)
Една от стаите - Page 2 Vote_lcapЕдна от стаите - Page 2 Voting_barЕдна от стаите - Page 2 Vote_rcap 
Elena Cullen (70)
Една от стаите - Page 2 Vote_lcapЕдна от стаите - Page 2 Voting_barЕдна от стаите - Page 2 Vote_rcap 

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 28, на Вто Юли 02, 2013 10:25 pm
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар



CANON GROUP TITLE


Sam Winchester
Quorra Tron. ♕

Една от стаите

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Една от стаите - Page 2 Empty Една от стаите

Писане by Renesmee Сря Юни 22, 2011 7:15 pm

First topic message reminder :

Една от стаите - Page 2 1+(2)
Renesmee
Renesmee
Admin
Admin

Брой мнения : 844
Точки : 6307
Join date : 02.12.2010
Age : 26

Роу-плей
Име:
Години:
Най-важното за героя :

https://blackdagger-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down


Една от стаите - Page 2 Empty Re: Една от стаите

Писане by ???? Нед Юни 26, 2011 7:41 pm

-Не си полу вампир полу човек....ти си полу вампир..полу бог...-погледнах я удивено.Тя също.-Кой ти е казал че си полу-човен а не полу бог??-зачудих се и я попитах.-Сега се отключват силите ти..затова изпистваш болка...ще те изведа от тук и ще ти помогна.-усмихнах се.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Една от стаите - Page 2 Empty Re: Една от стаите

Писане by Renesmee Пон Юни 27, 2011 10:42 am

- Ти си луд!Разбира се, че съм полувампир-получовек.Няма какво друго да съм... - въпреки цялата болка продължавах да споря с него.
- Не вярвам, че ще ми помогнеш..Ти изобщо изпитваш ли чувства? - погледнах го преценяващо.Въпри ситуацията не спирах да се заяждам, особенно след това, което се опита да направи.
Renesmee
Renesmee
Admin
Admin

Брой мнения : 844
Точки : 6307
Join date : 02.12.2010
Age : 26

Роу-плей
Име:
Години:
Най-важното за героя :

https://blackdagger-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Една от стаите - Page 2 Empty Re: Една от стаите

Писане by ???? Пон Юни 27, 2011 10:47 am

-Би ли замълчала замалко...трябва да се успокоиш за да не те боли толкова...и аз го преживях преди...доста време..-взех я и я поставих на леглото да легне и донесох да пийне вода.Беше се успокоила малко.
-Кой би предположил че си полу бог..хмм-погледнах я изпитателно и след това се усмихнах.-Как се чувстваш?-попитах.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Една от стаите - Page 2 Empty Re: Една от стаите

Писане by Renesmee Пон Юни 27, 2011 10:59 am

- Какво ти пука дали съм добре?Това другите да страдат не те ли забавляваше? - бутнах водата на страни.Каквото и ида правеше вече едва ли щеше да спечели симпатиите ми..
- Защо изобщо ме доведе тук?За да се позабавляваш? - попитах, стискайки очи.Беше прав, че колкото повече се ядосвах, толкова повече болеше.
Renesmee
Renesmee
Admin
Admin

Брой мнения : 844
Точки : 6307
Join date : 02.12.2010
Age : 26

Роу-плей
Име:
Години:
Най-важното за героя :

https://blackdagger-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Една от стаите - Page 2 Empty Re: Една от стаите

Писане by ???? Пон Юни 27, 2011 11:19 am

-Хей хей хей..успокой се!!!Сега трябва да си спокойна за да не те боли.Силите ти се отприщват и колкото по нервна,ядосана или развълнувана си,толкова по болезнено ще бъде.-погледнах я умолително.-Моля те направи поне това.-усещах че силата й е голяма.Чудех се чия дъщеря е...тогава се сетих че имаше слухове че Хадес се е забавлявал на земята..доста забавлявал..-Възможно ли е..?-прошепнах тихо...но тя очевидно ме чу.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Една от стаите - Page 2 Empty Re: Една от стаите

Писане by Renesmee Пон Юни 27, 2011 11:25 am

В крайна сметна млъкнах и по малко болката отминаваше.Кагато изцяло премина се изправих на леглото и го погледнах.
- Кое дали е възможно? - попитах объркано, но аз самата не можех да си обясня много неща..
Renesmee
Renesmee
Admin
Admin

Брой мнения : 844
Точки : 6307
Join date : 02.12.2010
Age : 26

Роу-плей
Име:
Години:
Най-важното за героя :

https://blackdagger-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Една от стаите - Page 2 Empty Re: Една от стаите

Писане by ???? Пон Юни 27, 2011 11:36 am

-Нищо..просто си мислех кой е баща ти или коя е майка ти...Може да съм се объркал,но...-позамислих се дали да й кажа и когато видях погледа й който казваше "Кажи ми или няма да доживееш до следващия час" реших че ще й кажа.
-Боговете винаги сме били горди със себе си...Винаги сме мислили че сме нещо повече от всеки друг и че хората са като марионетки в ръцете ни.Почти винаги сме спазвали традициите си,но богините бяха твърдо против да ги нарушават.Някои богове обичаха да слизат на земята и да се забавляват.Имаше слухове че Хадес,предполагам знаеш кой е той,е бил на земята..с момиче,което може да има дете от него....-тя разбра какво намекнах.


Последната промяна е направена от Дейвид Колинс на Пон Юни 27, 2011 11:47 am; мнението е било променяно общо 1 път

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Една от стаите - Page 2 Empty Re: Една от стаите

Писане by Renesmee Пон Юни 27, 2011 11:44 am

- Значи според теб аз съм дъщеря на..на Хадес?Онзи, бога на мъртвите и подземното цярство? - изглеждаше, че е убеден в това - О, по дяволите! А знаеш ли коя може да е майка ми? - не можех да повярвам, че Едуард и Бела не ми бяха родители..Просто не можеше да е истина, а и не исках да го вярвам.
Въпреки всичко прегърнах Дейвид, имах нужда от някого в момента, дори това да беше богът-кретен..
Renesmee
Renesmee
Admin
Admin

Брой мнения : 844
Точки : 6307
Join date : 02.12.2010
Age : 26

Роу-плей
Име:
Години:
Най-важното за героя :

https://blackdagger-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Една от стаите - Page 2 Empty Re: Една от стаите

Писане by ???? Пон Юни 27, 2011 11:50 am

Тя ме прегърна и аз я прегърнах силно.
-Спокойно..-леко погалих косата й.-Ще разберем всичко за теб.Ще те пазя и ще те обуча как да използваш силата си..като разберем каква е.Обещавам!-казах..и го мислех..тя беше полу бог...а спорд кодекса трябваше да се защитаваме един с друг.А и го исках.Щеше да е хубаво да я обуча.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Една от стаите - Page 2 Empty Re: Една от стаите

Писане by Renesmee Пон Юни 27, 2011 11:59 am

- Наистина ли ще го направиш? - погледнах го, а по страните ми се стичаха сълзи.
След малко отново го прегърнах силно.Не знаех какво да правя сега.Изобщо трябваше ли да се обаждам на предполагаемите си родители?
Renesmee
Renesmee
Admin
Admin

Брой мнения : 844
Точки : 6307
Join date : 02.12.2010
Age : 26

Роу-плей
Име:
Години:
Най-важното за героя :

https://blackdagger-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Една от стаите - Page 2 Empty Re: Една от стаите

Писане by ???? Пон Юни 27, 2011 12:01 pm

-Да,ще го направя.-прегърнах я отново.Избърсах една от стичащите се по бузата й сълзи с пръст и й се усмихнах.-Спокойно..всичко ще бъде наред.-огледах наоколо.-Обаче предлагам да отидем някъде другате...сред природата или не знам..където ще се чувстваш добре.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Една от стаите - Page 2 Empty Re: Една от стаите

Писане by Renesmee Пон Юни 27, 2011 12:30 pm

- Добре, но става ли още малко да се съвзема след всичко случило се, защото не съм сигурна колко ще съм кординирана като изляза от тук.. - облегнах глава на рамото му опитвайки се да остана спокойна в прегръдките му.
Renesmee
Renesmee
Admin
Admin

Брой мнения : 844
Точки : 6307
Join date : 02.12.2010
Age : 26

Роу-плей
Име:
Години:
Най-важното за героя :

https://blackdagger-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Една от стаите - Page 2 Empty Re: Една от стаите

Писане by ???? Пон Юни 27, 2011 12:44 pm

Отново я прегърнах.
-Тук е мрачно и прашясало..няма да е добра обстановка за съвземане.Ще отидем при реката...там е успокояващо.Хайде,ще те нося!-Хванах я нежно и леко я повдигнах.Тръгнах към реката носейки я.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Една от стаите - Page 2 Empty Re: Една от стаите

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите