Black Dagger Brotherhood RPG
Добре дошли в свят изпълнен с мистерии и приключения.Можете да откриете всичко в гимназията за свръхестествени същества - интриги, любов, драми и какво ли още не.Ще се радваме да се присъедините към нас!

Х.О.Х.О. Renesmee

Join the forum, it's quick and easy

Black Dagger Brotherhood RPG
Добре дошли в свят изпълнен с мистерии и приключения.Можете да откриете всичко в гимназията за свръхестествени същества - интриги, любов, драми и какво ли още не.Ще се радваме да се присъедините към нас!

Х.О.Х.О. Renesmee
Black Dagger Brotherhood RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Приятелите ни
Създаване на вампир EmptyСъб Сеп 01, 2018 7:52 am by Renesmee

» Банер
Създаване на вампир EmptyПон Окт 28, 2013 8:27 am by Renesmee

» Търси се екип!
Създаване на вампир EmptyПон Окт 28, 2013 8:13 am by Renesmee

» Въпроси
Създаване на вампир EmptyЧет Окт 24, 2013 8:03 pm by Renesmee

» Клуб на месец Ноември
Създаване на вампир EmptyВто Окт 22, 2013 9:04 pm by Renesmee

» Подпис (GIF) за месец Ноември
Създаване на вампир EmptyВто Окт 22, 2013 9:03 pm by Renesmee

» Подпис за месец Ноември
Създаване на вампир EmptyВто Окт 22, 2013 9:03 pm by Renesmee

» Аватар за месец Ноември
Създаване на вампир EmptyВто Окт 22, 2013 9:02 pm by Renesmee

» Най-перверзен герой за месец Ноември
Създаване на вампир EmptyВто Окт 22, 2013 9:02 pm by Renesmee

» Най-романтичен герой за месец Ноември
Създаване на вампир EmptyВто Окт 22, 2013 9:01 pm by Renesmee

Top posters
Renesmee (844)
Създаване на вампир Vote_lcapСъздаване на вампир Voting_barСъздаване на вампир Vote_rcap 
Michael Queen (297)
Създаване на вампир Vote_lcapСъздаване на вампир Voting_barСъздаване на вампир Vote_rcap 
Rehvenge (242)
Създаване на вампир Vote_lcapСъздаване на вампир Voting_barСъздаване на вампир Vote_rcap 
Beth Randall (231)
Създаване на вампир Vote_lcapСъздаване на вампир Voting_barСъздаване на вампир Vote_rcap 
Spark. (224)
Създаване на вампир Vote_lcapСъздаване на вампир Voting_barСъздаване на вампир Vote_rcap 
Bella (200)
Създаване на вампир Vote_lcapСъздаване на вампир Voting_barСъздаване на вампир Vote_rcap 
Vishous (122)
Създаване на вампир Vote_lcapСъздаване на вампир Voting_barСъздаване на вампир Vote_rcap 
Barbara Dupriez (83)
Създаване на вампир Vote_lcapСъздаване на вампир Voting_barСъздаване на вампир Vote_rcap 
.Ehlena. (75)
Създаване на вампир Vote_lcapСъздаване на вампир Voting_barСъздаване на вампир Vote_rcap 
Elena Cullen (70)
Създаване на вампир Vote_lcapСъздаване на вампир Voting_barСъздаване на вампир Vote_rcap 

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 28, на Вто Юли 02, 2013 10:25 pm
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар



CANON GROUP TITLE


Sam Winchester
Quorra Tron. ♕

Създаване на вампир

+5
Rehvenge
.Ehlena.
.vasilisa ∞
Beth Randall
Renesmee
9 posters

Go down

Създаване на вампир Empty Създаване на вампир

Писане by Renesmee Пон Май 13, 2013 12:04 am

Име*:
Години* /до 1000/:
Работа:
Вид* /Избраница, Принцепис, Симпат, Доген, Кръвен роб, Цивилен вампир/:
Дарба* /За разлика от книгата тук можете да си избирате различни дарби, но лимира е 2/:
Външен вид* /минимум 5 реда/:
Характер* /минимум 7 реда/:
История* /минимум 10 реда/:
Допълнителна информация :

Полетата с * са задължителни за попълване!
Renesmee
Renesmee
Admin
Admin

Брой мнения : 844
Точки : 6307
Join date : 02.12.2010
Age : 26

Роу-плей
Име:
Години:
Най-важното за героя :

https://blackdagger-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Създаване на вампир Empty Re: Създаване на вампир

Писане by Beth Randall Чет Юни 27, 2013 4:25 pm

Създаване на вампир Tumblr_mp1sagRMc11qekgqno1_500
Mila Kunis

Име:
Елизабет Рандъл
Години:
26
Работа:
Счетоводител на Братството на черния кинжал
Вид:
Полу-вампир, кралицата
Дарба:
Може да излиза на слънце, чете мисли
Външен вид:
Рандъл се изявява с много добре подчертана и екзотична красота. Черната й коса контрастира на сините очи и светлата й кожа. Устните й са розови, плътни и меки, до толкова, че да привлекат погледа на всеки мъж. Не е особено висока, но има добре оформено тяло с перфектни пропорции. Облича се с удобни за нея дрехи и никога не се е интересувала особено от модата, но това не означава, че има разпуснат външен вид.
Характер:
Бет е наистина красиво момиче, но рядко се възползва от тази си привилегия. Наясно е с качествата си, но не е прекалено самоуверена. Изключително умна и предприемчива е и това винаги й е помагало.Голям инат е и е единствената, която може да спори с Рот и да го командва и често се възползва от това, а когато стане въпрос за близките й, тя е готова да убие и да пожертва себе си, за да ги защити. Отговорна е и е много силна по характер, дори и в най-лошите моменти. Умее да прощава, а когато някой й помогне винаги се отплаща с добро. Борбена е и е почти невъзможно някой да я откаже от целите й.
История:
Бет живее нормален, дори леко скучен живот. Сирак е и винаги е обикаляла по приемни семейства, а след това започва работа като редактор в местния вестник. Ежедневието й е еднообразно и продължава така докато не се среща с Рот. Колкото и да е уплашена в първия момент, не може да отрече колко е привлечена от него. Трудно приема истината за това какъв е той и каква е тя, но въпреки всичко чувства нуждата да е с него, затова го следва до къщата на покойния си баща Дариъс, който знае всичко за нея, но тя не познава.Когато  настъпва момента на преобразяването й Рот е до нея и й дава да пие от кръвта му, за да оцелее, а след като тя вече е наполовина вампир той се жени за нея и я прави кралица на расата, както и счетоводител на Братството на черния кинжал.
Допълнителна информация :
- Шелан е на Рот
- Наследница е на всички имения и къщи на Дариъс
- има черна котка на име Бу
Beth Randall
Beth Randall
First Family
First Family

Брой мнения : 231
Точки : 4223
Join date : 27.06.2013

Върнете се в началото Go down

Създаване на вампир Empty Re: Създаване на вампир

Писане by Renesmee Чет Юни 27, 2013 6:34 pm

Одобрена.
Renesmee
Renesmee
Admin
Admin

Брой мнения : 844
Точки : 6307
Join date : 02.12.2010
Age : 26

Роу-плей
Име:
Години:
Най-важното за героя :

https://blackdagger-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Създаване на вампир Empty Re: Създаване на вампир

Писане by .vasilisa ∞ Съб Юни 29, 2013 5:53 pm

Lisa; Vasilisa Petrovna | 20 years | fc: holland roden | Vampire

Вид: Принцепс ; избрана за Избраница. | Дарба: Емпатия ;; Пълен контрол над живота и смъртта, и е в състояние да лекува, възкреси мъртви или да убие с един прост жест, природни стихии или с целувка, изсмуквайки и хранейки се с жизнената енергия.

Някъде неуморно туптеше нечие свиващо се от уплаха и изгарящо от страст сърце. Мъртво сърце, опитващо се да се пребори и отново да си възвърне онзи пламенен живец, който бавно губеше. Поредната жертва. Поредната изгубена душа, която бе пленена от красотата на госпожица Петровна. Поредният откраднат живот.
Тишина. Мрак се стелеше навсякъде и обгръщаше алчно всичко с черните си ръце, но бе прокуждан от лунният сърп, хвърлящ своята тайнствена сребърна светлина наоколо, задушавайки блещукащите, по небосвода, звезди. Тих стон последван от следващ, прогони блаженната тишина и направи атмосферата по - интимна, по - страстна.. Усети се и лекият топъл повей на вятъра, който разклати клоните на дърветата, заигра се с белите, спуснати, копринени завеси, и донесе със себе си наситеният гъст аромат на рози и нежното благоухание на люляк в тъмната стая. Лунната светлина, като неканен гостенин, се прокрадваше и процеждаше през завесите в помещението, осветявайки и разкривайки самоличността на девойката. Василиса Петровна. С притворени клепачи и омайващи огненочервени къдрици, стелещи се като водопад по сатенените завивки на леглото. Лицето й бе придобило топъл и приветлив вид,а бузите й бяха поруменели. Приличаше на привидение. Красиво привидение, зародило се в дълбините на мрака. Бледото лице, поело в себе си тъмнината и спокойствието. Млечнобялата, нежна и настръхнала от безспирните и опияняващи ласки, с които непознатия тъмнокос младеж даряваше неприкрита добре от оскъдното парче морскосин плат, кожа. Ръцете му жадно я изпиваха, горещото му дихание се разхождаше по кожата й като нежна топла ласка, карайки крехкото й тяло да се извива и да тръпне. Дъхът й бе лек, едва доловим.. Целувки. Продължителни, парещи, изгарящи, страстни и ненаситни целувки, които непознатия си открадваше от червенокосата. Ръцете му се плъзнаха надолу по тeлцето на момичето, преминавайки нагло по стройните й дълги бедра като пръсти му нахално надигаха ръбовете на синия плат. Девойката отвори тюркоазените си очи, зениците й се свиха, скри се сивия им отенък и даде път на черният. Очите, които могат да те омагьосат само с един поглед. Усмивката на Лиса се разшири като лицето й придоби дяволито изражение. Безкрайната страст.. жестокото сладострасие.. либидото оцветено в тъмнината. Еуфория и екстаз. Цялото й тяло трепнеше от възбуда. Беше се оставила в ръцете му. Докато устните му се опитваха да направят нейните свои, усмивката й така и така не се махаше. Рязко движение и сега тя бе завзела доминиращото място, настанявайки се върху него. Ръцете й жадно обхождава тялото му, а устните й търсеха неговите. Василиса си позволи да си открадне целувка - първа,втора.. последва и трета. Целувките и ласките й ставаха все по - груби, хапливи и настойчиви, преминаващи ту по устните му, ту по брадичката му, ту по врата му. Езикът й подмолно се вмъкна в устата му. Всяко негово докосване,всяка невота ласка.. оставаше следа по тялото й. Безумно чувство бе обзело и двамата. Имаше чувството,че времето около тях беше спряло. Меките и леки стонове, се отделяха от бледорозовите й устни. Горещото му дихание,което се разхождаше по шията й я караше да настръхва,да трепне.. действията му я караха да се чувства слаба. Изглеждаше, че и двамата нарочно се опитваха да отложат предстоящето, предизвиквайки сладка агония у другия.
Отново усещаше тежест в гърдите си.  Жажда. Глад. Онова порочно желание отново завземаше връхна точка. Онзи сладострастен порив да запълни празнината в душата си и да утоли гладът си. Сграбчи младежа, притискайки го силно към крехкото си на пръв поглед, тяло, а туптенето на сърцето му подразни с дразнеща нежност финния слух на създанието, което всеки момент щеше да покаже своята истинска същност.
Студенина. Усещаше тръпки по цялото си тяло. Самотата се слива с нея и разкъсваше сърцето й на малки ледени парченца. Кръвта й бавно изстина. Бе показала истинската си същност. Вампир. Девойката се надвеси над врата на непознатия. Зъбите й изкочиха рязко и силно, разкъсвайки венците, а инстинктите й се пробудиха. И преди да успее да издаде и звук, Лиса бе забила зъбите си в шията му. След миг мъчителния копнеж бе потушен щом прекрасната алената течност рукна върху тъмночервените устните на червенокоската. Първоначално младежът се опитваше да се отскубне, за това вампирката пиеше жадно, на големи глътки, докато пулса му не стана едва доловим и не след дълго се отпусна в ръцете на госпожица Петровна. Не след дълго Лиса отдръпна зъбите си от меката, умираща плът, облизвайки и наслаждавайки се на последните капки кръв, докато накрая не пусна вампира.
Момичето стана от леглото и въздухна от наслада. Лека усмивка озаряваше мраморното й лице. Но всичко имаше край. Утринта идваше с първите слънчеви лъчи и отвличаше нощната прохлада в продължанието на още един ден. Цветовете се смекчаваха, сенките чезнеха, жълтите и тъмносини багри в небето гаснеха в мастиленочервеното на утринта..

I've got a burning,
Desire for you, baby.

Улиците на Париж изглеждаха приветливи, просторни и светли. Градът на любовта, градът на надеждите, на изкуството, на музиката, на виното, на поезията, на копнежа.. Той гъмжеше от хора, символизиращи всичко това. Хора, които вярваха в свободата, любовта, красотата и истината. Идеали, които бяха непонятни за Василиса, но тя ги следваше. Ах, Париж. Той бе спасение за младата госпожица Петровна. Тя бягаше. Бягаше от своята съдба. Своята ужасна участ. Бе избрана за нещо, което никога не бе искала. Отнемаха свободата й, отнемаха нейната авантюристична душа. За това се укриваше тук, градът описващ, реализиращ и символизиращ нейната душа. На песнопойна птичка, "дете на революцията".. Отвътре винаги бе била едно дете, което се страхуваше от онова, което умее.  Странна, неудържима,  променлива, интересна, мистериозена, съвършенна.. всепоглъщаша. Василиса Петровна бе като въртележка от странности, които никой не можеше да улови. Тя бе несъща. Ръцете й ще те отпратят, а ароматът на парфюма й ще се запечата в съзнанието ти.


Последната промяна е направена от .vasilisa ∞ на Съб Юни 29, 2013 6:51 pm; мнението е било променяно общо 1 път
.vasilisa ∞
.vasilisa ∞
Princeps
Princeps

Брой мнения : 1
Точки : 3980
Join date : 27.06.2013

Върнете се в началото Go down

Създаване на вампир Empty Re: Създаване на вампир

Писане by Renesmee Съб Юни 29, 2013 6:15 pm

Одобрена си, добре дошла! Попълни профила си и приятно прикарване във форума ^^
Renesmee
Renesmee
Admin
Admin

Брой мнения : 844
Точки : 6307
Join date : 02.12.2010
Age : 26

Роу-плей
Име:
Години:
Най-важното за героя :

https://blackdagger-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Създаване на вампир Empty Re: Създаване на вампир

Писане by .Ehlena. Чет Юли 04, 2013 9:24 pm

Име:Елена

Години:25

Вид:вампир

Дарба:Няма известна.

Създаване на вампир Tumblr_mpdu28pRaz1sy9cr2o1_500
leighton meester

В една тъмна стая внезапно се чу щракване на лампата,а през вратата влиза прекрасно момиче или жена. С перфектни форми,истинска богиня. Косите и се спускаха по раменете на нежни къдрици и правеха лицето и по красиво. Сякаш всички предмети изчезваха и само тя блестеше. Лицето и бе перфектно,без никакви белези и каквото и да било,нежно като коприна. Прекрасните и очи имаха лека очна линия и правеха очите и по красиви. Устните и бяха меки и сочни подобно на някой нежен плод. Задвижи се грациозно,дръпна стола и настани тялото си върху него. Пръстите и бавно отвориха капака на лаптопа. Пръстите и нежни и красиви натиснаха копчето и скоро се включи. Бързо отвори един документ и започна да пише на него:
Аз съм Елена нося кръвта на Alyne. Благословена съм да се родя в семейство на двама прекрасни и любящи родители,който са горди и уважавани членове на аристокрацията. Но всичко се промени през последната година,за мен и баща ми живота стана по труден след загубата на мамен. Умът на баща ми,неговия прекрасен и брилянтен ум се промени след загубата и сега не е на себе си. Той е пленник на умът си,плен от който не може да избяга. Но въпреки заболяването си,той е всичко за мен,той е целия ми живот. Благодарна съм,че имаме Луси,която ми помага,като се грижи за баща ми,той също е щастлив с нея и се разбираме,много добре.

Но за нещастие не прекарвам много време с баща си,не толкова колкото ми се иска. Работя като медицинска сестра в болницата и помагам на д-р Хевърс. Работата ми е много важна и специална за мен но не често тя отнема цялото ми време и е много тежка. Но работата ми дава възможност да се грижа за баща си. Съжалявам,че не мога да прекарвам повече време с него,че не мога да го върна към живота и че не мога да облекча страданието му. Но не съжалявам за живота си с него,ни най малко. Да той може да е самотен когато съм с него но щом го видя и му кажа че го обичам и той ми отвърне "И аз те обичам e'ermore!" на стария език,всичко придобива друга по светла светлина. Знам,нямам нищо но всичко което имам давам на него. Имам много желания и мечти но винаги на първо място,ще е той.
.Ehlena.
.Ehlena.
Civilian Vampire
Civilian Vampire

Брой мнения : 75
Точки : 4047
Join date : 04.07.2013

Върнете се в началото Go down

Създаване на вампир Empty Re: Създаване на вампир

Писане by Rehvenge Чет Юли 04, 2013 10:23 pm

Одобрена си,добре дошла! :)
Rehvenge
Rehvenge
Admin
Admin

Брой мнения : 242
Точки : 4299
Join date : 13.05.2013

Роу-плей
Име:
Години:
Най-важното за героя :

Върнете се в началото Go down

Създаване на вампир Empty Re: Създаване на вампир

Писане by Castle Grey Нед Юли 07, 2013 7:29 pm

 Създаване на вампир Tumblr_mpkxcuT5y01qhbjb4o2_250


Име: Касъл Грей
Години: 25/100
Вид: Цивилен
Дарба:  Чете мисли и получава видения
Характер: Касъл е много особен човек. Много малко хора го познават. За хората, Грей е арогантен и злобен, но всъщност това е нещо като прикритие за Касъл. Грей обича да показва на останалите колко велик е той. Невероятно умен е и обича да разрешава загадки. Невероятно отмъстителен човек е. Много малко хора получават шанс да бъдат приятели на Касъл. Грей обича да манипулира хората и да изпитва търпението им. Понякога си играе с невинни жертви само и само да получи забавление за малко. Касъл може да бъде и добър и лош. През живота си е обичал един единствен път. Вярва, че трудно ще намери друг човек, който да обича така силно. Мрази да го лъжат. Невероятно добър е в преценяването на хората. Почти нищо не може да му обегне. Касъл вярва, че всеки човек може да се промени, но рядко дава втори шанс. Не се страхува от нищо и е готов да влезе в каквато и да било беда само и само да получи това, което иска. Вярва, че може да се развива като човек и че може да открие мястото си в света. Когато поиска може да бъде невероятно мил и романтичен, но това почти никога не се случва. Касъл притежава способноста да чете мисли,но рядко я използва, понеже той е добър в разчитането на хората дори и без силата си. 
История: Касъл се ражда в бедно семейство. Родителите му изнемогвали. Баща му работел денонощно за да може да потдържа семейството си. Майката на Грей умира от зараза и скоро Касъл остава сам самичък. Баща му рядко се прибира, а майка му е мъртва. Касъл прекарва детството си с останалите деца от квартала. Баща му се жени повторно за никаквица, която прави всичко по силите си да унижава Касъл, но той някак си се справя с нея. След време тя ражда две деца. Живота на Касъл става невероятно труден за живеене, затова той напуска бащиния си дом и отива да живее у приятел. 
На 16 години започва да показва страстта си към заплетените случай и бавно започва да работи като детектив. Хората в околноста го викали постоянно за да им решава загатките. След време бащата на Касъл се разболява от нелечима болест и умира, а Грей е принуден да се грижи за по - малките си полу- брат и сестра. Доведената майка на Касъл забременява от друг мъж и това слага край на взаимоотношенията на Касъл с това семейство.
Момчето заминава на юг в търсене на себе си. На 25 години преминава през трансформацията и за негово щастие оцелява. Тогава той решава да си отмъсти на доведената си майка. Затова една вечер Грей отива до старата си бащина къща и хладнокръвно убива доведената си майка и поредният `и любовник. Оставя децата живи, напълно решен да се върне и за тях някой ден.


Castle Grey
Castle Grey
Civilian Vampire
Civilian Vampire

Брой мнения : 29
Точки : 4011
Join date : 01.07.2013

Върнете се в началото Go down

Създаване на вампир Empty Re: Създаване на вампир

Писане by Renesmee Нед Юли 07, 2013 7:44 pm

Одобрен си! Добре дошъл и приятно прекарване ^^
Renesmee
Renesmee
Admin
Admin

Брой мнения : 844
Точки : 6307
Join date : 02.12.2010
Age : 26

Роу-плей
Име:
Години:
Най-важното за героя :

https://blackdagger-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Създаване на вампир Empty Re: Създаване на вампир

Писане by Qhuinn Вто Юли 09, 2013 12:07 am

Създаване на вампир Quinn

Казвам се Куйн. Син на Лохстронг. На двадесет и пет години. Преди трансформацията си бях приет като изчадието в семейството ни, защото цветът на очите ми е различен. Едното е синьо, а другото зелено. Смятахме, че след като се преобразя всичко ще се оправи. Смях, че след трансформацията баща ми ще ме приеме, като собствен син, но не се получи така. Останах си черната овца на семейството. Какво мога да кажа за себе си. Преди бях красив, сега съм красив и голям. Висок съм метър и деведесет и три, имам пиърсинг на устната и на ухото. Обичам да се обличам стилно и повече от всичко, след промяната харесвам начина, по който жените ме гледат. Те виждат в мен мъж, който може да им даде това, от което имат нужда. Най-добрите ми приятели Блейлок и Джон Матю прекарват времето с мен постоянно. Аз и Блей се опитваме да помогнем на Джон с живота му, като вампир, дори и на нас да ни е трудно. Ние сме, като семейство и това, което ни прави такива е общият ни враг. Моят братовчед Леш. Имали сме много караници и постоянно сме слушали как се подиграва с нас, но един ден когато нападна Джон и се опита да му върне спомени от миналото.. еми аз му попречих, като му прерязах гърлото. Това беше деня, в който баща ми се отказа от мен, брат ми ме преби почти до смърт, но пък тогава бях приет от друго общество. Кралят на расата ни ме направи пазител на Джон и след церемонията, в която получих две татуировки и верига, която да нося на врата си вече се чувствах, като нов човек. Освен тази промяна се случи и нещо друго. Избиха моето семейство и това на Леш, на Блей и други членове от глимерата. Сега живея в къщата на братството в близост до Джон и съм почти навсякъде с него. В историята се скарахме с Блей, защото му разкрих, че знам за любовта му към мен, но сега всичко се нареди. Отново обикаляме по дискотеките, пием, правим секс с различни жени и няма да забравя приятните ни преживявания с някое момиче и Джон. Сега просто искам да намеря спътница във своят живот, моя лийлан, с която да създам семейство.
Qhuinn
Qhuinn
Civilian Vampire
Civilian Vampire

Брой мнения : 33
Точки : 4002
Join date : 07.07.2013

Върнете се в началото Go down

Създаване на вампир Empty Re: Създаване на вампир

Писане by Rehvenge Вто Юли 09, 2013 11:29 am

Одобрен си,добре дошъл!
Rehvenge
Rehvenge
Admin
Admin

Брой мнения : 242
Точки : 4299
Join date : 13.05.2013

Роу-плей
Име:
Години:
Най-важното за героя :

Върнете се в началото Go down

Създаване на вампир Empty Re: Създаване на вампир

Писане by *Foxy* Вто Юли 09, 2013 9:46 pm

Създаване на вампир Karen-gillan-in-blue

Име*:Фокси

Години*:26

Работа:Каквато Скрап Върджин повели.

Вид*:вампирка-Избраница 

Дарба*:Общува с мъртвите

Външен вид*: Приличам на малко лисиче,косата ми е дълга и огнено червена,като сякаш може да те изгори,ако я докоснеш,често се намира в прекрасния си подреден вид но обичам да е права и да е без някакви глупави букли. Казват за очите ми че са странно и магнетично зелени,понякога им приличат на красиво отровно растение друг път приличат на трева или нещо подобно. Имам перфектна кожа,мека и деликатна на допир но на лицето си имам лунички,който често ме карат да прикривам с грим но те ме правят още по чаровна. Имам плътни и красиви устни и обичам да нося гланц. Не обичам грима но често ме карат да го нося,за да бъда по красива,макар че съм си красива и без това. Често се обличаме в бяло но обожавам цветните дрехи и искам да нося много цветни дрехи дори червени.

Характер*: Отговорничките който се грижат за нас,често ме наричат несдържана и упорита. Такава съм няма за какво да споря. За мен това да живея на едно и също място в този затвор не ми се вижда честно. Да чакам и покорно да се доверявам и слушам. Не съм такава и с все сила се опитвам да избягам. Имам мечти да опозная света на вън,да правя неща,който никога не съм можела да правя и да не съм като някоя разменна вещ. Да се хранят от мен или нещо друго. А,още по малко искам да продължавам завета,не искам да имам дете,което да стане след време пленник или пленичка на това място. Аз мога да дам толкова много,мога да пея,да свиря и какво ли още не. Мечтите ми са да полетя,като някоя пепруда и сама да съм си господарка на съдбата. Страхувам се от мъжете и не искам да бъда с мъж,не че ме привличат жени... Не е така,просто изториите не момичетата ме плашат и ако някой си позволи малко повече,ще покажа,какво ме е научила Пейн.

История*:Родена съм в земите на избраниците,отгледана от такава и виждах само това. Упорито още от малка ме учеха,как и какво да правя,как да се държа и всичко останало. Но често като малка се измъква и пропусках уроците,ходех някъде където не могат да ме намерят,за да не ми разказват глупави неща,за да не ме учат на глупави неща. Всеки път,щом някое момиче излизаше и се връщаше разказваше за прекрасен и чудноват свят. Това се превърна в мой навик,да слушам прекрасните историй на момичетата и да си мечтая някой ден да мога да избягам. Превърна се в мой план,да избягам при първата възможност,при първото ми излизане имах намерение да избягам и никога да не се върна. Защото този живот не ми харесваше. 
За жалост обаче щом станах на 25 трябваше да премина през промяната,тогава ме отведоха при един мъж. Исках да забравя тази история,защото той се държа лошо с мен. Не ми посегна но се подигра с мен. Върнах се с разбита надежда,че никога няма да избягам и всеки следващ път,щом някоя трябваше да отиде,аз се криех. Мечтата ми се превърна в кошмар. Исках да избягам но не исках отново да бъда унижена. 
Така че рисувам,пея и забавлявам момичетата,защото дните ни могат да бъдат доста скучни,когато няма какво друго да се прави.
*Foxy*
*Foxy*
The Chosen
The Chosen

Брой мнения : 13
Точки : 3982
Join date : 09.07.2013

Върнете се в началото Go down

Създаване на вампир Empty Re: Създаване на вампир

Писане by Rehvenge Вто Юли 09, 2013 9:48 pm

Одобрена си ,добре дошла!
Rehvenge
Rehvenge
Admin
Admin

Брой мнения : 242
Точки : 4299
Join date : 13.05.2013

Роу-плей
Име:
Години:
Най-важното за героя :

Върнете се в началото Go down

Създаване на вампир Empty Re: Създаване на вампир

Писане by .Lana Вто Окт 22, 2013 11:25 am

||Lana North||Rachel Bilson||Вампир||Кръвен роб||27Създаване на вампир Giphy

Бе тихо, толкава блажена тишина, а тя отново бе толкова близо до Алек.Явно наистина бе копняла винаги именно за всичко това, което се случваше между им, да го докосне отново, да се остави напълно и само в неговите ръце. И ето, че всичко това отново се случваше. Ръцете му отново я изпиваха, а дъха му галеше плътта й , карайки я да тръпне, а дишането й да става все по тежко и учестено, само от един единствен допир.
Самото му присъствие, я пленяваше и я връщаше без да се противи отново при него.
Беше толкова прав, искаше отново да го усеща, да го чувства и да я кара да иска отново само него. Но бе по важно всичко да се изговори, така неприлично, само с движение, думите бяха безсмислени в този случай и тя наистина предпочиташе да го има в своя свят достъпен само за тях двамата ..
Интимно, перверзно, но техен какъвто винаги щеше да остане. Всичките й мисли бяха обгърнати само и единствено от неговата персона, не можеше да мисли за нищо друго в момента. Оставяйки се в опияняващите му ласки, който караха кожата й да настръхва, да тръпне искайки допира му.
Накара бледото й телце да се извие лекичко, докато пръстите му галеха по неповторим начин, тялото й... Ръката му започна отново да се допира до тялото й, което все повече и повече се разгорещяваше, пъплеше надолу по тяло й, устните му се заиграха с гърдите й, дразнейки ги още повече..
Премина надолу, очертавайки причудливи форми по коремчето й, което се издигаше и спускаше бавно..извивайки се толкова грациозно...
Ръката й се уви около косите му, притискайки го към себе си, все едно не искаше отново да загуби допира му, искаше да й припомни нагледно всяко едно чувство което беше изпитала онази нощ тук, всеки един допир и емоция, която изпитваха тогава. По лицето й отново се изписваха онези така сладки физиономии, очите й леко премрежени, притварящи се, а устните и съвсем леко разтворени издишващи тежко.
А след това се загледа в очите му, чувайки думите му, не беше много сигурна, за това потърси сякаш отново онова разрешение в очите му, а когато го намери леко прехапа устните си, и притвори съвсем лекичко очите си, сякаш искаше да се наслади на всяка негова извивка.Ръката й се спусна по тялото му, пъхайки се под блузата му очертавайки онези добре познати форми, разучавайки бавно и внимателно всяка негова линия, всеки сантиметър, от прекрасното му тяло.
А надигайки ръката си разкриваше и самата гледка на тялото му, опитвайки се да запомни толкова добре всяка линийка, всеки белег, който със сигурност не бе докосван от никой друг.. Беше..красиво, чувстваше се толкова красиво, че не можеше да опише какво точно изпитваше.
Беше уникално, чувствата..бяха невероятни, бяха толкова, толкова много в така малкото й тяло. Всичко това сякаш преобръщаше всичко в нея, целия й мироглед към абсолютно всичко.., Уникален, ето това, беше Алек Норб, уникален и красив, красив като никой друг, но Сътон не бе видяла онази външна красота, за която всеки копнееше, не намираше в него нещо повече, нещо много по – различно от всички останали.. Виждаше истинския Алек, а не онзи на който се опитваше да се прави, не виждаше само онази маска, която надяваше за да предпази себе си от целия свят.. Не успя да се въздържа, още дълго, но реши, че не трябва да прекалява с даденото й позволение да го докосва, бавно покачи ръцете си нагоре описвайки раменете му преди да ги увие около вратът му и бавно и сигурно го придърпа към себе си, увивайки краката си около ханша му, притискайки се в него
А устните й жадно намериха неговите. Нетърпеливи за онези така жадувани целувки, езичето й проправи път през тях намирайки неговия, вплитайки ги и повличайки го в онази така взривоопасна игра, която можеше да накара сърцето й да изхвръкне от гърдите й.
-Добре ли си?– прошепна тихичко с копнеж откъсвайки устните си от неговите...Искаше да се обеди, че той наистина не се бе почувствал застрашен от нейния допир, не искаше да вижда онзи тъмно сив поглед, който помръкваше, когато го докосваше. Обичаше светлите му, красивите му и в уникален нюанс на сивото ириси, онези когато беше спокоен , когато се чувстваше щастлив и доволен от всичко около него. Да обичаше всичко в него , всеки един Алек, с който се запознаваше всяка изминала минута.
.Lana
.Lana
Blood Slave
Blood Slave

Брой мнения : 2
Точки : 3864
Join date : 22.10.2013

Върнете се в началото Go down

Създаване на вампир Empty Re: Създаване на вампир

Писане by Renesmee Вто Окт 22, 2013 7:55 pm

Одобрена си, добре дошла! Попълни профила си и приятно прекарване при нас. =))
Renesmee
Renesmee
Admin
Admin

Брой мнения : 844
Точки : 6307
Join date : 02.12.2010
Age : 26

Роу-плей
Име:
Години:
Най-важното за героя :

https://blackdagger-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Създаване на вампир Empty Re: Създаване на вампир

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите